הירשם היום

הדרך הסלולה לקריאה והבנה שוטפת בעברית

הירשם היום

לאבחון בזום בשווי 395 ש"ח חינם!!!

arrow image
הורה יקר

אם הבן \ בת שלך...

 • לא מצליח לקרוא בשטף טקסטים
 • קורא באיטיות
 • לא מבין לחלוטין את מה שהוא קורא
 • לא מצליח להתקדם בלימודים כשאר בני גילו
 • אם ניסיתם כבר כמה שיטות טיפול שלא ממש עזרו
 • אתם דואגים מה יהיה
 • אתם תוהים היכן קיים פתרון אמיתי לבעיה
 • אתם חוששים שילדכם\תלמידכם ימשיך לצבור פערים בלימוד שילכו ויגדלו ושזה ישפיע על עתידו הלימודי והרגשי
 • לא שותף בשיעור, נראה מנותק/ חולם/ מפריע
 • לא פותח ספר כיתר חבריו, וניכר חוסר שליטה בדפדוף ובהתמצאות
 • המורה השקיע\ה ככל יכולתו
 • ההורים התגייסו, למדו עם הילד, שידלו ועשו ככל יכולתם
 • כשבאו מים עד נפש התלמיד נשלח למכוני קריאה, מורים פרטיים, שיטות שונות. הושקעו דם ודמים יש כפל לשון וכספים בלי סוף.
 • התלמיד התאמץ שוב ושוב, ניסה וסירב לסירוגין

חבל להמשיך לסבול!!! אנחנו מזמינים אתכם לאבחון מקצועי עם צבי זובין בעצמו מומחה מספר 1 בארץ לקשיי קריאה שיאתר בדיוק את שורש הבעיה את ילדכם ויתן לכם את כל הכלים כיצד להיפטר ממנה אחת ולתמיד ולגרום לילד שלכם לקרוא בשטף!!!

מבצע קיץ מיוחד!! ל-10 הפונים הראשונים אבחון בזום בשווי 395 ₪ - בחינם!!!

התקשרו עכשיו ל 02-533-8939 או - תקבע כאן בעצמך

arrow image
הוא הכתובת שלכם!

עם אלפי סיפורי הצלחה ומעל 30 שנות נסיון, השליחות שלנו היא לקדם את תלמידכם לעבר קריאה שוטפת והבנה מושלמת של הנקרא .בעזרת שיטת לימוד ייחודית המועברת על ידי מדריכים מקצועיים בתחום הקריאה, תלמידכם יגיע במהירות ובקלות לקריאה שוטפת תוך מספר שיעורים המובנים ומותאמים אישית לתלמידכם! מה למידה ב"שיטת זובין לקריאה" תיתן לתלמידכם?

 • הקריאה של הילד שלך תשתפר באופן משמעותי. הוא יפסיק לקרוא באיטיות ויתחיל לקרוא בשטף ובדיוק
 • הילד יפסיק לשגות בקריאה ויקרא בדיוק את מה שכתוב!
 • הילד יתחיל להבין את מה שקורא, ירגיש בטוח בקריאה וירכוש את הכלים להצלחה בלימודים.
 • הביטחון העצמי של התלמיד שלכם ישתפר פלאים!
 • הקריאה של הילד תהפוך לאוטומטית יותר ואיכותית והוא יהנה לקרוא ולהבין
 • תוצאות מהירות וברורות מכיון שהטיפול מאוד יסודי וייחודי

מבצע קיץ מיוחד!! ל-10 הפונים הראשונים אבחון בזום בשווי 395 ₪ - בחינם!!!

התקשרו עכשיו ל 02-533-8939 או - תקבע כאן בעצמך

arrow image
הורים / אנשי מקצוע מספרים...

בננו היקר תמיד היה ילד טוב אבל התקשה מאוד בלימודים כל השנים, והוצאנו המון כסף, על אבחונים וטיפולים, ועדיין אין פתרון כשהגיע הזמן להיכנס לתיכון נלחצנו, עד שסוף סוף הפנו אותנו לצבי זובין, וקרה פלא ממש! אחרי תקופה קצרה ממש הבחור התחיל להשתפר בלימודים בצורה שהפליאה את כל הסובבים!

ת"ל התקבל לתיכון טוב! ואחרי כחודש התקשר המורה במיוחד לשבח את החשק וההישגים הלימודיים. לא יאומן!!

מ.שוורץ ,תל אביב

השיטה של הרב זובין עשתה פריצת דרך בטכניקות בבעיה הכי קריטית של קריאה, כיועץ לתיכונים אני מודע לממדים הגדולים של בעיות קריאה לא מזוהים בכל הגילאים, כאן בשיטה זו משולבים יסודיות של מדען ואנושיות של אומן,מצאת ששיטתו מצילת חיים בטיפול בבעיות אלו. ד"ר משולם טלר-פסיכולוג אני מאוד שמח בהפצת השיטה ,אני לא מכיר שיטה אחרת שכה קלה לשימוש וכל כך אפקטיבית למגוון כה רחב של גילאים ובעיות קריאה ...זה כלי חיוני לאבחון וטיפול במסגרת -והשיטה מצוינת לכל מוסד חינוכי.

ר. אלקינס- מנהל מכון קריאה ניו יורק

כאבא לילד שמתקשה בקריאה היה לי מאוד קשה לראות את הסבל והצער שבני עובר, וכל יום שעבר נהיה קשה יותר, וכבר עלה לכיתה גבוהה והילד עדיין מתקשה ומתמודד עם הקשיים, עד שהגענו לשיטת זובין לקריאה. ת"ל מיד עם תחילת הטיפול כבר היו שיפורים ובסוף התהליך לא היה ניתן להכיר את בנינו, ועכשיו הקריאה שלו זורמת גם בלי ניקוד ברמה של שאר הילדים בגילו.

י. אהרונוביץ- ירושלים

איך עשיתם את זה?

שילמתי $40,000 ב-3 שנים האחרונות לשפר את הקריאה של הבן שלי וללא הצלחה! ואצלכם ב-6 שיעורים הוא כבר מבקר את הקריאה שלי

י.כהנא-רמת גן

אני מאוד שמח בהפצת השיטה ,אני לא מכיר שיטה אחרת שכה קלה לשימוש וכל כך אפקטיבית למגוון כה רחב של גילאים ובעיות קריאה ...זה כלי חיוני לאבחון וטיפול במסגרת -והשיטה מצוינת לכל מוסד חינוכי.

ד"ר משולם טלר-פסיכולוג

ביתי הגיעה לשיטת זובין לקריאה של צבי זובין בגיל 10 עם קושי גדול בדיוק ובשטף בקריאה, הרגשנו שאנחנו תקועים באותו מקום אפילו עם העזרה שהיא קיבלה.וכמובן זה השפיע על הלימודים בכלל. . כבר לאחר 4-5 שיעורים היא השלימה את הפער בעברית והבנת הנקרא שלה הגיעה לרמה נפלאה, והביטחון שקיבלה כתוצאה מכך אין לתאר ולאחר כ9 שיעורים כבר קראה גם במהירות ובביטחון. והכל בגישה מעודדת וחיובית מיוחדת במינה.

ד מ. קליין בית שמש.

התקשרו עכשיו ל 02-533-8939 או - תקבע כאן בעצמך

קצת על

שיטת זובין לקריאה הוקם לפני 30 שנה על ידי הרב זובין, המחנך העולמי הנודע, מייסד שיטת זובין לקריאה.

הכל התחיל כשצבי זובין הגיע לישראל לפני כ 40 שנה, ונתבקש ללמד ילדים שהתקשו בלימודים ובקריאה שרובם היו מוכשרים ובעלי פוטנציאל. הפריעה לו העובדה שילדים מוכשרים כל כך מתקשים והוא החליט לחקור זאת.

תוך שהוא משתמש ברקע שלו במדע , טכנולוגיה ועיבוד נתונים ובניתוח מרכיבי הלמידה ו מרכיבי הקריאה והגיע למסקנות לפיהן פיתח שיטת עבודה משלו על פי מודל קלאסי של הטמעת מיומנויות. הוא החל ליישם את השיטות אותן פיתח עם הילדים שאיתם עבד והתוצאות המדהימות החלו נראות בשטח.

בחורים וילדים שהתמודדו עם בעיות לימודיות במשך שנים, עלו על דרך המלך בעזרת שעות בודדות של טיפול! כשראה הרב את ההצלחה הכבירה החליט להקים מרכז למידה משלו שבו יקח את החזון הלאה ויגשים את שליחותו בעולם.

ואכן למעלה מ-30 שנה עזר לאלפי ילדים ובחורים ברחבי העולם לקרוא בשטף ולהחזיר את ההנאה וההבנה ללימוד.

מבצע קיץ מיוחד!! ל-10 הפונים הראשונים אבחון מקצועי בזום בשווי 395 ₪ - בחינם!!!

התקשרו עכשיו ל 02-533-8939 או - תקבע כאן בעצמך

מבנה תהליך הלימוד

התהליך הינו קצר, נוח ופשוט!

ראשית, עורכים אבחון של שעה שמאתר בדיוק את שורשי הבעיה בקריאה. לאחר מכן מתאימים אישית לילד חבילת שיעורים בני 60 דקות. בדר"כ כבר ב12 שיעורים רואים שיפור רציני ופעמים רבות הבעיה נפתרת לחלוטין! השיעורים מתבצעים באווירה נעימה, חווייתית ומהנה על ידי מטפלים מוסמכים, ובמהלכם מקבל הילד טיפול מלא בכל שלבי הקריאה עד לקריאה שוטפת ומהירה!

למה "שיטת זובין לקריאה"? במכון מקצועי שמטפל בבעיות בקריאה יש הרבה יתרונות מעבודה סתמית על הקריאה או מטפל רגיל .

קודם כל במכון מקצועי כמו שלנו כל התהליך מהאבחון עד סוף הטיפולים והתרגילים, בנויים על ניסיון, מחקר, וידע של מעל 30 שנה ואלפי סיפורי הצלחה.

ולכן האבחון מקצועי ומדויק שלוקח בחשבון את כל מה שחשוב להצלחת הקריאה ואת ייחודיותו של שפת הטקסט הנכתב שזה לשון הקודש, ששונה מטבעו בהרבה מאנגלית, מה שגם משליך על צורת טיפול ייחודי. בנוסף נבדקים דברים נוספים שיכולים להקשות על הקריאה [ובדר"כ גם על הטיפול בזה] הרב זובין בנה את השיעורים עם דפי עבודה מאורגנים וכתובים בצורה האפקטיבית ביותר למטרה, וכן בסדר ותוכן התרגילים השונים. ובטיפול מקצועי שיודע מה המדד של קריאה יעילה בעברית ומה היעדים ואיך להשיג אותם. וכל זה מאפשר טיפול יסודי ושורשי שפותר לחלוטין את הבעיה ולא בצורה חלקית. וגם מאפשר טיפול מהיר -מדוקדק וממוקד ,מה שחוסך אנרגיה רבה, וזמן וכספים. ומלבד זאת, הטיפול רק פעם או פעמיים בשבוע 16-12 פעמים בדר"כ.

הטיפול כולל גם, לשעת הצורך, טיפול בבעיות שמשליכות על קריאה כתפקוד עיניים תקין שפעמים רבות בתרגילים פשוטים נפתרים גם. מה שגם יכול לחסוך הרבה כסף ומשאבים.